שירותי דואר בענן

אבטחת מידע הינה פעילות שמטרתה להגן על מערכת המחשוב בעסק מפני סיכונים המאיימים עליה. אבטחת המידע מבחינה פיזית- המבנה שבו נמצאת מערכת המחשב, אבטחה של החומרה והתוכנה ואבטחת המידע הקיים.

היום אבטחת מידע הוא חלק בלתי נפרד מחיינו כיוון שהמלחמה האמתית היא בסייבר ולכן אנו חייבים לדעת להתמודד ולהגן על הארגון מתקיפות האקרים שמטרתם היא להוות נזק לארגון, דוגמא להתקפה שרצה היום ברשת היא CryptoWall – זהו וירוס שיודע לתקוף את כל מערכות ההפעלה של ווינדוס (החל מ-xp ועד ווינדוס 10) ולהצפין את קבצי המחשב ברמה מאוד גבוהה ( סוג הצפנה AES-265 ו-RSA) על מנת לוודא שלא תהיה שום דרך לשחרר את הקבצים מלבד לרכוש את מפתחות ההצפנה מהאקרים. ברגע שהוירוס מופעל הוא מתחיל לסרוק את כל הכוננים במחשב (כולל כונני רשת) ומצפין כמעט את כל סוגי הקבצים. מידע רב הקיים בעסקים נמצא על גבי מחשבים המחוברים לרשת האינטרנט, וניתן לגרום למידע זה נזק, מטרת אבטחת המידע היא להגן על מידע זה מפני גישה בלתי מורשת.

קומפקס שירותי מחשוב מספקת שירותי יעוץ וניהול אבטחת המידע בעסק, החל מעסקים קטנים וכלה ארגונים גדולים. אנו מתמחים בהתאמה אישית של שירותי אבטחת המידע לכל עסק בצורה הטובה ביותר.